Çözüm Ortaklarımız

Yaldız Bilgisayar Yazılım Ve Danışmanlık

İlgili siteye gitmek için üst tarafta ki başlığa tıklamanız yeterlidir.

Yaldız Bilgisayar, hızla gelişmekte olan bilişim pazarında müşterilerinin gereksinimlerini etkin ve profesyonel bir şekilde karşılamak amacıyla 1996 yılında kurulmuştur. Yaldız Bilgisayar ve Danışmanlık, muhasebe ve mali konuların ticarete rahat entegrasyonu için çalışmalar yapmıştır. Yerinde muhasebe entegrasyonu gibi kobilerin yazılımları profesyonel kullanmaları için eğitim ve alt yapı çalışmalarındaki başarıları bütün projelerinde referansları olmuştur.  Müşterilerine daha profesyonelce hizmet verebilmek için 2008 yılında Mesut YALDIZ, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik ruhsatı alarak, iç ve genel muhasebe, iç denetim ve organizasyonu konusunda danışmanlık ve sistem kurulumu hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Unitel Bilgi Teknolojileri

İlgili siteye gitmek için üst tarafta ki başlığa tıklamanız yeterlidir.

Uzman kadrosu ile Unitel Bilgi Teknolojileri adı altında faaliyetine başlayan firmamız, alanında uzman personeller ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız, kısa sürede bir çok firmayı müşteri portföyüne dahil etmiştir.

Firmamız, iş gücü verimliliğini artırma konusunda piyasadaki ticari sistemi analiz etmiş uzman personel ve iş ortaklarıyla kadrosunu geliştirerek güçlendirmiştir.

Amaç, “bugün için çözüm” yerine “sürekli çözüm” sağlayan bilişim  sistemleri ve uygulama yöntemleri geliştirerek, şirketlerin iş süreçlerine değer kazandıran bir   çözüm sağlayıcı olarak konumumuzu güçlendirmeyi, işletmelerin çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak işlerini başarıyla geliştirmelerini sağlayan lider bir şirket olarak tanınmayı hedeflemekteyiz. Unitel Bilgi Teknolojileri firmasından bulut hizmetleri, teknik destek alabilirsiniz. Ve en önemlisi Firewall cihazlarını şirketinize uygun olarak konfigürasyon yaparak size teslim ederler.

ServisSoft Teknik Servis Takip Programı

İlgili siteye gitmek için üst tarafta ki başlığa tıklamanız yeterlidir.

7/24 güvenilir sunucularda saklanan bilgilerinize dilediğiniz zaman farklı cihazlar üzerinden tek ekrana bağlı kalmadan erişin. Tüm servis kayıtlarınızı tek sayfadan görüntüleyin, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin.  Kazanç, teknisyen, iş emri, dış ve alt servis detay raporlarını alın.Servis kayıtlarınızı SMS ve E-POSTA yoluyla kullanıcılarınızla paylaşın. Tamir onayını SMS ile alın.Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarının tercihiyiz! 2500′ ü aşkın noktada hizmet sunuyoruz.Tüm sunucularımız Microsoft Azure üzerindedir. 7 kıtada 7 farklı ülkede anlık olarak alınan yedeklerle veri kaybı yaşamazsınız.Yazılımların yüksek satın alma maliyetlerinden sizi kurtarıyoruz. Size sunulan altyapıda yalnızca kullanıcı adı ve şifreniz ile işlemlerinizi yapmaya hemen başlıyorsunuz. Satın almaya gerek kalmadan ihtiyacınız kadar kiralayabiliyorsunuz.İnternete erişimi olan her cihazdan tüm kayıtlarınıza anında erişin ve hemen işlem yapmaya başlayın. Tek bir bilgisayarla sınırlı kalmayın.